Archív

Příspěvek oštítkován ‘Sensation’

První fotky a video ze Sensation Innerspace 2012

20.05.2012 Bez komentářů

Sensation je taneční akce a show v bílém, která má dlouholetou tradici. Za tuto dobu si vybudovala obdivuhodné jméno na celém světě a roztančila statisíce fanoušků. Pravidelně se jí účastní světový DJ jako je například Mr. White, Sander van Doorn a Axwell. Každý rok přichází organizátoři s novu tématikou. 19. května 2012 organizátoři Sensation v O2 Aréně v Praze představili téma Innerspace. Innerspace je o duchovních hodnotách. Na této show účastnící zapomněli na každodenní starosti, vypustili ze sebe všechen stres a otevřeli svou mysl do vyššího stavu vědomí. O2 Aréna v Praze opět zažila dech beroucí hudebně i vizuálně skvělou show.

Číst více…

KategorieHudba Štítky:

Sensation Innerspace 2012 Line-up

07.03.2012 Bez komentářů

Sensation se v sobotu 19. května vrací zpět do Prahy, aby přeměnila pražskou O2 Arenu na dějiště letošního tématu Innerspace. Innerspace je o duchovních hodnotách. Ignorujte vaše každodenní starosti, vypusťte ze sebe všechen stres a otevřete svou mysl do vyššího stavu vědomí. Podílejte se na tomto kolektivním duchovním zážitku s dalšími spřízněnými a sjednocenými dušemi v bílém. Nechte se unést následujícími DJs, kteří vás provedou sedmi stupni osvícení.

Číst více…

KategorieHudba Štítky:

Sensation Innerspace 2012

08.02.2012 Bez komentářů

Sensation míří opět do Prahy. Již šestým rokem v řadě O2 Aréna opět dokáže, že je tím nejlepším místem pro spektakulární show Sensation. Po Holandsku, Belgii, Barceloně a Norsku, je Česká republika další zemí, která se účastní další pozoruhodné cesty s nejnovější show Innerspace. Spirituálno prostoupí tanečním parketem: není minulosti, není budoucnosti, existuje jen oslava přítomnosti. Innerspace nabízí dobrodružnou cestu sedmi etapami osvícení. Sdílení společného vědomí o naší vlastní vnitřní kráse bude opět spojeno s nezapomenutelným zážitkem.

Číst více…

KategorieHudba Štítky:

Jaká byla Sensation Wicked Wonderland 2010

16.06.2010 Bez komentářů

Už je to pár týdnu, co se konala akce se jménem Sensation Wicked Wonderland, přesto bych si dovoli jestě malé poohlédnutí za celou touto šou. Jelikož jsem milovník spíše Vocal Trance, nebyl jsem ze stylu House, který na Sensation zazněl, zrovna nadšen. Pár vokálových písní zahrál Martin Solveig od svého francouzkého koledy Davida Guetty, ale jinak nic. Jen jediný DJ představil svou vlastní vokákovou píseň a to byl český Michael Burian. Vokály zazněly z úst zpěváka Peytona. [na fotce] Vizuální efekty a atmosféra šou byla noblesní, proto celou akci hodnotím jako dobrou. Jak to na Sensation opravdu vypadalo se můžete přesvěčit ve videích níže. Už se těšim na další z největších tanečních akcí v ČR a to bude 6. listopadu Transmission 2010 – Future Cities.

Číst více…

KategorieHudba Štítky:

Sensation Wicked Wonderland 2010

05.05.2010 Bez komentářů

29. května 2010 v 02 Aréně v Praze vypukne akce s názvem Sensation Wicked Wonderland. Taneční párty se bude konat zanedlouho, zatím se tedy můžeme podívat na pár záběrů z Amsterdamu v Holandsku. Program se převážně nemění, takže se máme na co těšit – ohňostroje, laser. :-) V Praze zahraje DJ: Martin Solveig, Marco V, Jerome Isma-Ae, Erick E, Mr. White a český Michael Burian.

Číst více…

KategorieHudba Štítky:

Sensation 2010 – Wicked Wonderland – předprodej vstupenek

16.12.2009 Bez komentářů

Předprodej vstupenek na Sensation 2010 – Wicked Wonderland, právě startuje! Již tento pátek, 18. prosince 2009 bude v 1:15 hodin po půlnoci zahájen předprodej omezeného počtu 2000 nejlevnějších vstupenek za cenu 1090 Kč, a to na všech více než 7000 prodejních místech sítě Sazka Ticket. Následující den, tedy v sobotu 19.12.2009, bude od 8. hodiny ráno spuštěn prodej i přes rezervační systém na www.sazkaticket.cz, kde najdete i všechny praktické informace k prodeji.

Číst více…

KategorieHudba Štítky:

Trailer Sensation Wicked Wonderland 2010

Je to pár měsíců, co jsme navštívili akci Sensation s podtitulem The Ocean Of Whiteoceán v bílém. Nyní se již můžeme v příštím roce 2010 těšit na další akci v bílém, tentokrát s názvem Sensation Wicked Wonderland – hříšná země divů. Na oficiálních stránkách Sensation nás lákají do země plné tajemství a překvapení – za bílými dveřmi se skrývá sexuální a emocionální objev.

Číst více…

KategorieHudba Štítky:

Sensation – The Ocean Of White – 6.6.2009 – O2 Arena Praha

V sobotu 6. června 2009 uvedl United Music v 02 Aréně v Praze Sensation s podnázvem The Ocean Of White. Nemohli jsme na této úžasné akci samozřejmě chybět. Lístky jsme měli zakoupené již od prosince roku 2008. Jelikož bydlíme v Jižních Čechách, nebyli jsme v O2 Aréně zrovna hned. Převážnou cestu jsem strávili ve vlaku. Jeli jsme rychlíkem z Veselí nad Lužnicí až do Prahy na hlavní nádraží. Z hlavního nádraží pak metrem až k 02 Aréně. Cesta zpátky probíhala v ranních hodinách obdobně.

Číst více…

KategorieHudba, Výlety Štítky:
  • RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Picasa
  • Flickr
  • YouTube