Archív

Příspěvek oštítkován ‘podvod?’

NaturaMed Pharmaceuticals opět láká na slovo zdarma

V poštovních schránkách se objevuje leták, kde firma NaturaMed Pharmaceuticals nabízí svůj produkt OmegaMarine Forte zdarma. Co jsi představit pod slovem zdarma? V tomto případě to neznamená 0 Kč, jak by si každý myslel. Odesláním odpovědního kupónu se zavazujete k objednávce produktu OmegaMarine Forte v hodnotě 299 Kč na neurčito. Bude Vám tedy každý měsíc chodit tento produkt s fakturou na 299 Kč. Za první balíček zaplatíte poštovné a balné 49 Kč. Dále souhlasíte s tím, že na kontaktní adresu budete dostávat zajímavé nabídky.

Číst více…

KategorieOstatní Štítky:,

NaturaMed stále nabízí pilulky zdarma

Zdarma. To je slovo, které má veliké kouzlo. A právě jím mnohdy začínají peripetie s výrobky, které jsme nechtěli, ale za které platíme. „Vyzkoušejte náš vzorek zdarma“, láká nás firma na pilulky s Omega 3 mastnými kyselinami. Že by měla starost o naše zdraví? Asi ano. S žádným vzorkem zdarma se totiž nezdržovala, ale rovnou poslala celé balení, a hlavně pravidelné faktury.

Číst více…

KategorieOstatní Štítky:

Pštrosí žloutenka, nástupce prasečí chřipky?

Prasečí chřipka, nebo také mexická chřipka, nová chřipka či chřipka A/H1N1, napadající lidi se objevila v Mexiku v březnu roku 2009. Jedná se o respirační onemocnění způsobené chřipkovým virem kmene A/H1N1. Virus obsahuje geny lidské, ptačí a prasečí chřipky. První případy nemoci byly hlášeny 18. března 2009.

Číst více…

KategorieOstatní Štítky:

Telefonní podvod – číslo +420 597070891 nepřijímat, ani nezavěšovat!

+420597070891Dneska kolem 13 hod mi volá neznáme číslo +420 597070891. Od jisté doby neznáme telefonní čísla nezvedám, nejdříve se poradím se strýcem Googlem – co on na to řekne. Tak jsem tak učinil a nestačil se divit. Hned první odkaz byl na diskusi ke článku „Podvodníci mámí z Čechů peníze falešným voláním i SMS zprávami“ na webu iDNES.cz. Zde si nějaký človíček stěžoval – cituji:

Velký hit je také číslo +420 597070891. Probíhá to tak, že Vám toto číslo volá, hovor zvednete a nikdo se neozve. To je teprve první kolo. Protože Vám vola automat, který ověřuje, zda je číslo aktivní, zvednutím, nebo „típnutím“ hovoru potvrdíte, že číslo je aktivní. A můžete si být jisti, že nejpozději do 48 hodin Vám bude volat nějaký člověk, s „úžasnou“ nabídkou. Doporučuji, tyto čísla nezvedat a „netípat“. Automat to pak zkusí znovu a pak toho obvykle nechá. Po zvednuti amen. Budou Vám volat pořad a žádné prosby, ani hrozby, aby Vaše číslo vyřadili ze seznamu nezabírá. Mne takhle obtěžují už na dvou telefonních číslech. Callcentra a jejich postupy … je to hnus velebnosti.

Číst více…

KategorieOstatní Štítky:,

Oškubávání nemocných lidí – nový trend v moderním marketingu

24. června 2009 jsem napsal článek o firmě NaturaMed Pharma s.r.o. – geniální marketingový tah nebo podvod?. Popisoval jsem zde mojí situaci k firmě. Za produkty, které jsem si neobjednal mám zaplatit do dnešního dne cca 500 Kč. Od té doby jsem zjistil, že nejsem v takovéto situaci sám. V diskuzi se od té doby objevilo minimálně 70 komentářů, kde se píše o nekalých obchodních praktikách firmy. Za zmínku stojí například tento.

Naturamed Pharma je opravdu podvodnická firma, která vydělává hlavně na starších lidech. Má matka si také objednala již vloni zdarma jejich produkt, protože tito starší lidé na slovíčko zdarma slyší, ale již nečtou velmi malým drobným písmem, co to zdarma obnáší. Bojujeme s nimi již od podzimu roku 2008, zasíláním faxu, meilu, vracením upomínek a žádostí o vyškrtnutí z adresy. Jsou to podvodníci, kteří vydělávají na zdraví lidí.
Autor: Vlaďka Datum: 02.07.2009 13:45

Číst více…

KategorieOstatní Štítky:

NaturaMed Pharma s.r.o. – geniální marketingový tah nebo podvod?

Někdy začátkem dubna, přesný den ani hodinu už si nepamatuji, mi na mobil volá neznámé číslo. Ozval se příjemný hlas mladého pána. Jestli mám chvíli čas, má prý pro mě výhodnou nabídku apod. Vetšinou takovéto telefonáty zavěšuji aniž bych věděl o co jde – určitě nabízejí něco o co opravdu nestojím. Ale …

Číst více…

KategorieOstatní Štítky:
  • RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Picasa
  • Flickr
  • YouTube