Archív

Příspěvek oštítkován ‘narozeniny’

Už mi jsou čtyři roky

Narodil jsem se 11. března 2009, na lokálním PC na systému WordPress. Internet jsem spatřil až 20. března, kdy mé jméno bylo zavedeno do registru domén. Rostl jsem jako z vody. Když mi byli dva roky, přestěhoval jsem se k WEDOSu. Za ty dva roky se tu mám opravdu dobře. Jelikož umým již dávno počítat, mohu se pochlubit čísly, jak velký vlastně jsem. Návštěvníci si mohou u mě přečíst 158 článků. U těchto článků návštěvníci zanechali 898 kladných i záporných komentářů. Nejzobrazovanější článek je o podvodnické firmě NaturaMed Pharma, který byl zobrazen 38 667x. Celkem mě za čtyři roky navštívilo 158 740 uživatelů. Strejda Google je na mě přísný, ohodnotil mě číslem o jedna menší než v minulosti, tedy číslem 3. Na Facebooku se líbím 77 kamarádům. Na Google+ mi dalo +1 zatím 13 uživatelů. Grafický vzhled blogu jsem za celé čtyři roky zatím nějak výrazně nezměnil. Pokud se Vám libí nějaký článek nebojte se jej pomocí sociálních tlačítek sdílet. Nebojte se u článku v komentářích na cokoliv zeptat, pokud to budu vědět, rád poradím.

Číst více…

KategorieO webu Štítky:

Už mi jsou tři roky

Narodil jsem se 11. března 2009, na lokálním PC na systému WordPress. Internet jsem spatřil až 20. března, kdy mé jméno bylo zavedeno do registru domén. Rostl jsem jako z vody. První narozeniny jsem oslavil v poklidu rodinného kruhu. Dárky jsem žádné nedostal, naopak jsem jeden dárek daroval v soutěži. Prodělal jsem i pár lehkých změn image a dokonce jsem se přestěhoval i k jinému hostingu. Jelikož jsem uměl již počítat, při oslavě druhých narozenin jsem se mohl pochlubit čísly, jak velký vlastně jsem. Dne 19. ledna 2012 jsem překročil magickou hranici 100 tisíc návštěvníků. Dnes, kdy jsou mi tři roky to se mnou vypadá následovně.

Číst více…

KategorieO webu Štítky:

Už mi jsou dva roky

Narodil jsem se 11. března 2009, na lokálním PC na systému WordPress. Internet jsem spatřil až 20. března, kdy mé jméno bylo zavedeno do registru doménových jmen u CZ.NIC. Rostl jsem jako z vody. Již 29. listopadu 2009 TopList zjistil, že se na mě přišlo podívat již 20 000 uživatelů. Jako tříměsíční jsem se zúčastnil i soutěže blog roku v magazínu eMag, ve které jsem nedopadl zrovna dobře. Nevadí, řekl jsem si a dral jsem se internetem kupředu. První narozeniny jsem oslavil v poklidu rodinného kruhu. Dárky jsem žádné nedostal, naopak jsem jeden dárek daroval v soutěži. V listopadu 2010 jsem se zúčastnil zajímavého projektu Agregátor blogů, což myslím přilákalo nové uživatele. Prodělal jsem i pár lehkých změn image a dokonce jsem se i přestěhoval k Wedosu. Dnes, kdy jsou mi oficiálně dva roky, umím počítat, mohu se pochlubit, jak velký vlastně jsem.

Číst více…

KategorieO webu Štítky:
  • RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Picasa
  • Flickr
  • YouTube