Archív

Příspěvek oštítkován ‘HTC’

Twitteruji, twitteruješ, twitterujeme…

Používáte sociální síť Twitter? Máme svůj blog postavený na WordPressu? Využíváte ve svém mobilu Twitter? Pokud ano, tak tento článek je právě pro Vás. Pro zveřejnění a čtení tweetů nemusíte používat základní webové prostředí. Existuje řada rozhraní, kde se nechají tweety psát a číst. V tomto článku se chci s Vámi podělit o aplikace, které používám na tweetování a pomocí jakých pluginů tweety zobrazuji v blogu.

Číst více…

KategorieWordpress Štítky:, ,

Co0kie’s Home Tab – vytuňte si svůj HTC komunikátor

Aplikace Co0kie’s Home Tab je super nástroj pro úpravu prostředí HTC Sense 2.5. Pomocí tohoto nástroje si můžete hrát s grafickým rozhraní jak se Vám zlíbí. Přesněji řečeno Co0kie´s Home Tab je aplikace, které rozšiřuje funkčnost rozhraní HTC Sense. Přidává spoustu nových rychlých zástupců, upomínek, historie volání na hlavní stránku. Jde používat samostatně, ale doporučuji pro jeho konfiguraci použít rozšíření o Co0kie’s Home Tab Editor, který umožňuje velké nastavení a konfiguraci.

Číst více…

KategorieHTC Štítky:, ,

Procházka ve 21. století

Vlastním mobilní telefon HTC Touch Diamond 2. Toto zařízení má v sobě integrovaný GPS modul. Na internetu jsem si našel program GPS Cycle Computer, který zaznamená data o pohybu. Jelikož moje zkušenost s GPS je nulová byl jsem na výsledek velice zvědavý a chtěl prográmek hned vyzkoušet. Vyrazili jsem tedy na nedělní procházku okolo Pořežan s mobilem v kapse.

Číst více…

KategorieVýlety Štítky:, ,

HTC Touch Diamond 2

Pořídil jsem si nový telefon HTC Touch Diamond 2. Než jsem si mobilní telefon koupil pročetl jsem dost psaných i video recenzí a diskusí. Ve výsledku se nechá říci, že je to velice povedený mobilní telefon od HTC. Nechci tento model vychvalovat, jako jiné internetové články, ale chtěl bych se zaměřit na vlastnosti telefonu, které mi za tři dni používání osobně moc nesedí.

Číst více…

KategorieHardware, HTC Štítky:,
  • RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Picasa
  • Flickr
  • YouTube