Archív

Příspěvek oštítkován ‘Foto’

Bad Füssing – Největší lázně Evropy

19.04.2009 Bez komentářů

Dne 18. dubna 2008 pořádal OU Žimutice zdarma zájezd do lázní Bad Füssing. Jediné co jsme si museli zaplatit byl vstup do německého lázeňského areálu a to 8 €. Vyráželi jsem z obce Žimutice v 6:45 hod a přijeli jsme kolem 21 hod. 230 km cesta byla relativně v pohodě. Asi na 15 minut jsme uvízli v koloně na dálnici asi 40 km před Passau. Stala se tam škaradá dopravní nehoda, kdy zřejmě auto najelo na betonová svodidla. Auto pak letělo několik set metrů vzduchem skrz stromy. Usuzuji tak z toho, že když jsme jeli pak okolo, byli vidět „odrbaný“ stromy a „zmuchlaný“ auto. Viděli jsme i vrtulník, který přiletěl pro zdaněného.

Číst více…

KategorieVýlety Štítky:, ,

Cyklistická stezka Hluboká nad Vltavou – Purkarec

16.04.2009 Bez komentářů

Na kole? Pěšky? Ideální místo: Hluboká nad Vltavou.

O víkendu na Velikonoce jsme vyrazili na procházku z Hlukové nad Vltavou okolo Munického rybníka k ZOO Ohrada. Pak zpět, ale ne moc známou cestičkou skrz golfové louky, k fotbalovému hřišti až na zámek. Fotogalerie [Spustit v SimpleVieweru] [Spustit v CoolIris Flash] [Spustit v Cooliris]

Číst více…

KategorieVýlety Štítky:, , ,

Fotogalerie jako 3D stěna – Cooliris

07.04.2009 Bez komentářů

Cooliris je doplněk rozšiřují prohlížeč a umožňuje tak pomocí 3D stěny lépe prohlížet fotografie na webu. Video níže v rychlosti ukazuje co vše umí – jak se nechá na fotografie nahlížet.

Číst více…

Flash fotogalerie pomocí SimpleViewer

Na stránkách SimpleVieweru jsou zdarma ke stažení zdrojové kódy SimpleViewer v1.9. Ukážeme si jak tuto pěknou flashovou fotogalerii upravit k obrazu svému a publikovat jí na webu – třeba v tomto blogu.

Číst více…

  • RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Picasa
  • Flickr
  • YouTube