Archív

Příspěvek oštítkován ‘Filmy’

Moje oblíbené filmy za rok 2011

Toto je již v pořadí třetí článek o mých oblíbených filmech, tentokrát za rok 2011. Pořadí mých oblíbených filmů není podle oblíbenosti, ani podle abecedy, prostě jen tak, jak jsem si vzpomněl. Ke každému filmu je uveden žánr, stručný popis a oficiální trailer. Filmy vyšli samozřejmě v češtině, v češtině jsem je také viděl. Všechny zmíněné filmy jsem ohodnotil na ČSFD. Filmy doporučuji ke shlédnutí a zaručuji, že se u žádného z nich nebudete nudit. Sledování zdar.

Číst více…

KategorieSeriály/Filmy Štítky:

Moje oblíbené filmy za rok 2010

Rozhodl jsem se sepsat takový seznam mých oblíbených filmu a podělit se o něj s Vámi. Pořadí mých oblíbených filmů není podle oblíbenosti, ale podle abecedy. Ke každému filmu je uveden žánr, stručný popis a oficiální trailer. Všechny filmy vyšli samozřejmě v češtině – v češtině jsem je také viděl a ohodnotil na ČSFD. Filmy doporučuji a zaručuji, že se u žádného z nich nebudete nudit. Tak sledování zdar!

Číst více…

KategorieSeriály/Filmy Štítky:

Moje oblíbené filmy za rok 2009

10.01.2010 Bez komentářů

Pořadí mých oblíbených filmů není podle oblíbenosti, ale nahodilé, jak mi přišli pod ruku. Ke každému filmu je uveden žánr, stručný popis a oficiální trailer. Všechny filmy vyšli samozřejmě v češtině – v češtině jsem je také viděl. Filmy velice doporučuji a zaručuji, že se u žádného z nich nebudete nudit.

Číst více…

KategorieSeriály/Filmy Štítky:

Ztracené město

12.03.2009 Bez komentářů

Ztracené město [Lost City Raiders]

Dobrodružný / Sci-Fi
Německo, 2008, 90 min

Režie: Jean de Segonzac
Hrají:
James Brolin, Ian Somerhalder, Bettina Zimmermann, Ben Cross, Michael Mendl

Komentář:

Film mě z počátku zaujal pěknými efekty a dobře načatým dějem. Globální oteplování způsobilo, že roztály ledovce a voda tak zaplavila převážnou část pevniny. Velká část filmu je ale o třech manících, otec a dva synové, kteří se plaví po moři – zatopených městech a rabují. Až v závěru přijde opět sprška dějové akčnosti a efektů. V závěru hledané magické žezlo, které má snížit hladinu vody synové najdou a aktivují v tajemné jeskyni – Svět je tak zachráněn …

image

ScreenShoty – Ztracené město

Hodnocení: 7/10

KategorieSeriály/Filmy Štítky:
  • RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Picasa
  • Flickr
  • YouTube