Úvod > Sport > Multifunkční šátky Buff

Multifunkční šátky Buff

08.12.2010 | Zobrazeno: 15799x Zanechte komentář Přejít na komentáře

Co je Buff? Buff® je všestranná sportovní pokrývka hlavy, šátek ve tvaru tubusu vyrobený z bezešvého elastického 100% polyesterového mikrovlákna. Originál Buff zabezpečuje vysoký stupeň pohodlí a ochrany v chladném počasí i ochrany před spalujícím sluncem a větrem v době různých outdoorových a indoorových aktivit.

Využití

Výrobky Buff® jsou velmi oblíbené mezi zákazníky, jako jsou snowboardisti, lyžaři, skialpinisti, horolezci, lezci, cyklisti, běžci, tenisti, turisti a mnozí jiní. Buff výrobky jsou populární hlavně díky své jednoduchosti, pohodlnosti, praktičnosti, multifunkčnosti a všestrannosti. Velmi příjemně se nosí a chrání před chladem, sněhem, větrem ale i sluncem. Kolekce Buff je k dispozici ve stovkách různých barev, vzorů, velikostí, různých materiálů zabezpečujících vysokou ochranu při různých sportovních aktivitách.

Složení

Je mnoho druhů polyesterových přízí, které se odlišují se tloušťkou jednotlivých vláken. Když je tloušťka příze menší než 1 dtex (míra jemnosti tkaniny), polyesterové vlákno je možno již nazývat mikrovláknem. V každém případě póry, které se nachází na vnějším povrchu textilie, musí být velmi malé, aby zabránily prosáknutí vody do textilie. Na druhé straně póry z vnitřní strany, musí být dostatečné velké, aby tkanina byla průdušná. Tkaniny tohoto druhu je možné vyrobit jen prostřednictvím komplexního úpletového procesu. Tento proces se využívá i při výrobě multifunkčních šátků Buff. Použití vysoce kvalitních vláken – mikrovláken a komplexního úpletového procesu má za následek zvyšování výrobních nákladů.

Výhody

Šátek Buff je větruvzdorný, prodyšný, odvádí vlhkost pryč z těla, schne do několika minut. Je tkaný v celku, což zvyšuje jeho elasticitu, lehce se přizpůsobí, je pohodlný, zachovává si svůj tvar. Možno ho prát v pračce. Většina vzorů je univerzálních a nemusí se žehlit.

Multifunkční šátek Buff® můžete zakoupit v internetovém obchodě www.satky-buff.cz.

KategorieSport Štítky:
1 bod2 body3 body4 body5 bodů6 bodů7 bodů (4x hlasováno, průměr: 5,50 ze 7)
Loading...Loading...
  1. Bez komentářů.
  1. Žádné zpětné odkazy
  • RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Picasa
  • Flickr
  • YouTube