Úvod > Ostatní > Pštrosí žloutenka, nástupce prasečí chřipky?

Pštrosí žloutenka, nástupce prasečí chřipky?

02.02.2010 | Zobrazeno: 7849x Zanechte komentář Přejít na komentáře

Prasečí chřipka, nebo také mexická chřipka, nová chřipka či chřipka A/H1N1, napadající lidi se objevila v Mexiku v březnu roku 2009. Jedná se o respirační onemocnění způsobené chřipkovým virem kmene A/H1N1. Virus obsahuje geny lidské, ptačí a prasečí chřipky. První případy nemoci byly hlášeny 18. března 2009.

Vývoj prasečí chřipky

Podle dostupných informací ze dne 11.6.2009 zemřelo na tento vir 144 lidí v osmdesáti zemích světa. Na tomto základě jednal krizový výbor Světové zdravotnické organizace WHO v Ženevě a vyhlásil 6. nejvyšší stupeň ohrožení – světovou pandemii a vydal doporučení, aby se členské státy WHO, kterých je téměř 200, zásobili očkovací látkou. V Česku se tou dobou potvrdily čtyři případy, žádný z nakažených neměl závažný průběh nemoci.

Objednávalo se

Francouzské ministerstvo zdravotnictví si podle doporučení WHO objednalo 94 milionů dávek pro svých 64 milionů obyvatel. Stálo to 869 milionů EUR. Počítalo se s tím, že každý člověk bude potřebovat pro ochranu dvě dávky. Německo objednalo očkovací látky proti epidemii, která tam nakonec nevypukla za 700 milionů EUR. Belgie, která je s 10,7 milionu obyvatel srovnatelná s Českem, nakoupila 12,6 milionu vakcín. To vše při méně úmrtích než je ročně z důvodu udušení při zaskočení jídla v krku při obědě. :-)

Česká vláda objednala v srpnu milion dávek vakcíny za 220 milionů korun. Stále ještě někdo z vás pochybuje o podvodném medializování prasečí chřipky a jejího průběhu? Nebo o zkorumpovanosti WHO, díky které farmaceutické firmy vydělali miliardy EUR? A co politici, kteří vytvořili tyto objednávky za miliony EUR? Myslíte si, že to dělali pro zdraví občanů? Kdyby ano, zachovali by se stejně jako polská ministryně zdravotnictví, která si nechala zpracovat studii na tyto vakcíny a na jejím základě vystoupila v parlamentu, kde oznámila své závěry. Polsko neobjednalo ani jednu vakcínu proti prasečí chřipce.

Podivnosti

Všechna média již od srpna prakticky jednotně strašila lidi upravenými až lživými fakty a spekulacemi. Doslova tím šířili paniku a kdyby byl soudní systém co k čemu, byli by odsouzeni za šíření poplašné zprávy. Už jste slyšeli pojem smrtící virus? Posledního půl roku skoro denně. A víte co to je? Smrtící virus je podle lékařů vir, který usmrtí více jak 90% jím nakažených osob. Nejhorší chřipková pandemie na světě Španělská chřipka v létech 1918 – 1920 zabila 20 – 100 milionů lidí. Přesto i kdyby zemřelo celých 100 milionů lidí, byla by úmrtnost 5% z nakažených. K 11.12.2009 bylo celkem v USA evidováno 50 milionů nakažených, kteří prodělali prasečí chřipku a z toho 10 000 úmrtí v souvislosti s virem H1N1. To je 0,02%.

Média aneb strach se dobře prodává

K datu 13.1.2010 zemřelo na prasečí chřipku v ČR 77 lidí. Jen pro srovnání, za jeden rok umře v ČR na obyčejnou chřipku, o které se nemluví, více než 2 000 lidí. Celkem na světě zahynulo 12 200 lidí, z toho 10 000 v USA, kde na obyčejnou chřipku za jeden rok běžně umírá více jak 200 000 obyvatel. Ale důležitý je pojem zemřelo na prasečí chřipku, protože na prasečí chřipku zemřelo jen velmi málo lidí. Pokud se zeptáte objektivního odborného lékaře, potvrdí vám, že většina lidí zemřela na úplně něco jiného a virus H1N1 byl pouze přítomen v testované krvi, osoba byla nakažena, ale s lehkým průběhem nemoci, který nebyl příčinou smrti. Proto se v seriózních článcích můžete dočíst Zemřelo X lidí nakažených prasečí chřipkou a ne Zemřelo X lidí na prasečí chřipku. K 2.12.2009 je v České republice evidováno jedenáct úmrtí. Desátý pacient s vážnou formou srdečního onemocnění zemřel v Mělníku a 11. pacient po chemoterapii v Praze. Z celkového počtu jedenácti zemřelých byla vážná forma jiného onemocnění přítomna u osmi z nich.

Kde se vzal virus H1N1

Odborníci jsou jednotného názoru, že tento typ viru nemohl vzniknout samovolně v přírodě. Vir totiž obsahuje mutaci 8 genů a to lidských, prasečích a ptačích, které jsou ještě k tomu z různých míst světa. Z oficiálních náznaků vyplývá, že H1N1 byl záměrně vytvořen vědci v laboratořích jako biologická zbraň.

Jak se virus H1N1 dostal mezi lidi

Co třeba z úniku zavirovaných vakcín z farmaceutické firmy Baxter? Pokud je vám tato firma povědomá, máte pravdu. Je to ta firma, která nám dodává vakcíny proti H1N1. Je to firma, která si vynutila to, aby zodpovědnost z vakcíny převzala vláda, pokud má někdo vedlejší účinky, zdravotní komplikace nebo po očkování zemřel, těchto případů již bylo několik, pak odpovědnost nenese firma Baxter, ale náš stát, který to bude lidem finančně kompenzovat. Je to také ta firma, která v únoru 2009 dodala tisíce vakcín nakažených smrtelně nebezpečným virem ptačí chřipky. Kdyby se vakcíny naočkovaly, pak by údajně 60% jimi očkovaných lidí zemřelo. V úvahu připadá i podivný výbuch přepravky s viry prasečí chřipky převážené ve vlaku, kde neměla co dělat, mezi Curychem a Ženevou v plně obsazeném rychlíku ve Švýcarsku.

Vakcíny, velká neznámá

Chcete vědět, co vakcíny obsahují a proč lékaři, kteří tomu rozumí se nenechali naočkovat? Všechny zde uvedené látky jsou buď přímou součástí vakcíny nebo se používají při její výrobě.

Adjuvanty se používají ve vakcínách s cílem stimulovat imunitní systém a zvýšit odezvu vakcíny. Adjuvant se přidává do vakcín jako jakési turbo, jehož úlohou je vydráždit imunitní systém k silné protireakci a zastoupit tak např. 5 jednotlivých očkování jediným turboočkováním. Používá se zejména hydroxid hlinitý a skvalen.

Hydroxid hlinitý

Protože poškození mozku nalezená při postižení Alzheimerovou nemocí obsahují hliník, odborníci se domnívají, že zvýšený příjem hliníkových sloučenin způsobuje tuto a podobné neurodegenerativní choroby. Zvýšené hladiny hliníku v krvi vede k demenci. V roce 2007 pokusy antraxových vakcín, obsahujících hydroxid hlinitý adjuvant, na myších vyvolaly vedlejší neuropatické příznaky.

Skvalen

Podle Dr. Hughe Fudenberga, osoby, které přijaly očkování proti prasečí chřipce v letech 1970-1980 jsou 10x více náchylní k vývoji Alzheimerovy choroby oproti těm, kteří očkováni nebyli přirozená organická složka původně získaná z oleje ledvin žraloků. Všechny vyšší organismy včetně lidí produkují skvalen. Pokud je produkován přirozeně, je vše v pořádku. Studie z roku 2000 o syndromu veteránů války z Perského zálivu zjistila, že téměř všichni pacienti mají protilátky proti skvalenu. Pokud je skvalen podán jako součást vakcíny, imunitní systém na něj reaguje jako na nežádoucí element a vytváří protilátky, kterými imunitní systém pak zneškodňuje i skvalen, který tělo samo vyrábí.

Závěr

Díky široké nedůvěřivosti se mnoho lidí nenechalo očkovat a pandemie ustupuje. Přesto k 13.1.2010 bylo v ČR naočkováno necelých 60 000 lidí. Už je všemu konec, a nebo ještě není? A kdy byl vlastně začátek těchto podvodů. Prasečí chřipka s virem H1N1 byla světovou hrozbou již v 70. letech 20. století, prakticky měla stejný průběh jako dnes. V živé paměti jistě máte ptačí chřipku. Masmédia opět zapracovala a většina lidí se bála pomalu podívat na jakéhokoliv ptáčka. Co bude příště? Předpokládám, že pštrosí žloutenka. :-) Horší bude, když nám příště zákonem přikážou, že se musíte očkovat. Co proti tomu můžete udělat právě vy? Informovanost je jednou z největších zbraní, pošlete tento článek co nejvíce lidem.


KategorieOstatní Štítky:
1 bod2 body3 body4 body5 bodů6 bodů7 bodů (3x hlasováno, průměr: 7,00 ze 7)
Loading...Loading...
 1. 11.02.2011 na 10:52 | #1

  @Pavel Přesně tak, media z toho udělali bublinu a výrobci vakcín si mnou ruce. Teď je otázka, jestli někdo tahá za nitky nebo je to lavinový efekt.

 2. Pavel
  11.02.2011 na 10:24 | #2

  Zajímavý článek se kterým souhlasím. Nejsem zastáncem nějakých konspiračních teorií…no i když:-)…..ale osobně mě napadla souvislost mezi krizí a prasečí chřipkou. Počítám, že minimálně výrobci vakcín díky tomu krizi poměrně dobře překonali. Těžko říct, jak to je nebo není, ale mám z toho pocit, že šlo o mediální bublinu, což jsem si myslel od začátku.

 3. strafelda
  08.02.2010 na 19:10 | #3

  tak to jsem nevedel, ze i viry maj geny 😀

 1. Žádné zpětné odkazy
 • RSS
 • Twitter
 • Facebook
 • LinkedIn
 • Picasa
 • Flickr
 • YouTube