Úvod > Ostatní > NaturaMed Pharmaceuticals opět láká na slovo zdarma

NaturaMed Pharmaceuticals opět láká na slovo zdarma

18.11.2010 | Zobrazeno: 39676x

V poštovních schránkách se objevuje leták, kde firma NaturaMed Pharmaceuticals nabízí svůj produkt OmegaMarine Forte zdarma. Co jsi představit pod slovem zdarma? V tomto případě to neznamená 0 Kč, jak by si každý myslel. Odesláním odpovědního kupónu se zavazujete k objednávce produktu OmegaMarine Forte v hodnotě 299 Kč na neurčito. Bude Vám tedy každý měsíc chodit tento produkt s fakturou na 299 Kč. Za první balíček zaplatíte poštovné a balné 49 Kč. Dále souhlasíte s tím, že na kontaktní adresu budete dostávat zajímavé nabídky.Osobně se takového nabídky zdarma zříkám. Nechci 30-ti denní balení zdarma. Odpovědní kupon společně s letáky, na kterých Kateřina Cajthamlová tento produkt vychvaluje, házím do koše. Půjdu radši do lékárny a koupím si například GS Omega 3 za 229 Kč.

KategorieOstatní Štítky:,
1 bod2 body3 body4 body5 bodů6 bodů7 bodů (18x hlasováno, průměr: 3,61 ze 7)
Loading...Loading...
 1. Renata
  03.03.2011 na 18:11 | #1

  No, musím reagovat na články které očerňují firmu NaturaMed.S touto firmou mám zkušenost asi tak dva roky a nemohu říci jediné špatné slovo.Ti ktéří mají opačnou zkušenost,by se měli spíše stydět,protože když si neumí přečíst podmínky,které jsou jasně dané a oni je nesplní,tak se nemohou divit,že firma postupuje, tak jak postupuje.Nám přjde balíček s balením Omega zaplatíme poštovné 49Kč.zasílání dalších balení za 299Kč zrušíme.Co je na tom za problém?Žádný!Ono je strašně jednoduché někoho pomluvit místo toho,než si přiznat,že si neumím ani přečíst podmínky!

 2. 03.03.2011 na 09:52 | #2

  @Hanuš Kühnl Kdyby jsi to vykřičel do vrby, vyjde to nastejno. Přerušení dodávky musíš sdělit správné osobě.

  PS: Začínají se množit tyhle trapný komentáře, takže jestli přibude ještě jeden takovéhoto rázu, tak komentáře zakazuji.

 3. Hanuš Kühnl
  03.03.2011 na 09:09 | #3

  Věc: Přerušení dodávky draže OmegaMarine forte

  Přerušuji tímto o dočasné přerušení dodávky výše uváděného produktu. V případě potřeby požádám o doplnění zásoby.

  Děkuji Hanuš Kühnl
  Wolkerova 856/27
  358 01 Kraslice

  Zákaznické číslo : 555862

 4. 14.02.2011 na 14:00 | #4

  @Pavel Děkuji za pěkné povídání a také přeji hezký den. :-)

 5. Pavel
  14.02.2011 na 13:56 | #5

  SMO,

  už jsem zde kdysi reagoval na článek ohledně této společnosti. Dostal se mi do ruky i nový leták s Dr. Cajthamlovou a je na něm několik změn, zejména ve znění obchodních podmínek tak, aby byly srozumitelnější. Chápu, že máte špatnou zkušenost a těžko se po takové zkušenosti mění názor, ale firma se dle mého názoru snaží své služby zlepšit. Z podmínek je více než zřejmé, co si objednávám, jak mohu zrušit zasílání a kolik budu platit. To, že nabízejí produkt zdarma, není nic špatného ani nepravdivého. I v reklamním kodexu se uvádí, že produkt zdarma je v případě, kdy se hradí pouze náklady na jeho dopravu (případně jiné). Pokud bude v Baumaxu akce, že dostanu zdarma zahradní stůl, taky mě bude stát cenu benzínu, který projedu po cestě pro tento stůl…..Dosti lidí také viní firmu z problémů s doručováním, ale pokud zásilky posílá Českou poštou, pak je třeba si uvědomit, že mezi zákazníkem a společnosti je ještě další společnost, která může nést chybu a ne vše je automaticky chybou společnosti. Rozumím tomu, že tento způsob podnikání někomu nemusí sedět, někomu naopak nemusí vadit, jen mi trochu vadí, když se uvádějí lživé informace (podle mě teda) a je velmi jednoduché dělat někomu špatnou pověst. A to nejde vůbec o tuhle společnost, ale obecně o čemkoli a komkoli. Vás z toho neviním, jen jste popsal novou reklamní kampaň zmíněné společnosti, ale i já sám mám bohužel zkušenost, že i zdánlivě objektivní popsání nějaké skutečosti, může být značně zavádějící, stejně jako příspěvky některých diskutujících, kdy jsem si jistý, že mnoho z nich neuvádí celo pravdu nebo svůj omyl neúmyslně vydávají za pravdu a skutečnost. Tento blog prezentuje Vaše názory, já jen chtěl přidat ten svůj, nehledejte za tím nic špatného. Jen si prostě myslím, že ne vše, s čím má člověk špatnou zkušenost musí být špatné. Hezký den

 6. 11.02.2011 na 13:20 | #6

  @Honza Byl jsem přesně v té samé situaci. Více v článku: NaturaMed stále nabízí pilulky zdarma.

 7. Honza
  11.02.2011 na 12:02 | #7

  Vloni jsem obdržel nevyžádanou Omegu 3, uhradil jsem částku což jsem neměl dělat, potom následovala další zásilka, kterou jsem si neobjednal a nijak jsem nereagoval. Dnes chtějí 580,- Kč prostřednictvím Intrum Justitia a vyhrožují exekucí. Máte někdo podobnou zkušenost ?

 8. Tomáš Marný
  11.02.2011 na 11:22 | #8

  No já nevym, podle mě postupují naprosto transparentně a férově, u „zdarma“ jasně deklarují, že zapatíte poštovné a balné, když jim zavoláte, přestanou posílat. Jiná věc je, jestli ten jejich produkt má tu deklarovanou kvalitu, aby ospravedlnil cenu 300 CZK za měsíční dávku, to nedokážu posoudit.
  Jana: Člověk se zvýšenou funkcí štítné žlázy by měl vědět, co může a co ne. Na alkoholu a kávě také není nic o štítné žláze …
  Prostě stačí používat zdravý rozum, lidičky 😀

 9. 21.01.2011 na 18:46 | #9

  @Honza Pravda, v TV byli. Také jsem o tom napsal článek, kde je vidět záznam pořadu Černé ovce.

 10. Honza
  21.01.2011 na 18:33 | #10

  Už jednou mě otravovali s Omegou 3, to skončilo. Teď opět otravujou s novou Omegou. Co je to za firmu, když nemají ani E-mailovou adresu. Pozor na ně!!! Bylo to minule i v televizi. Jsou nedostižitelní otravové…

 11. Jana
  21.01.2011 na 16:03 | #11

  Nutno říci, že zkušební balíčky firmy NaturaMed jsou vynikajícím marketingovým tahem a nelze ji za to pranýřovat, ale produkty z mořských ryb by takto nabízet neměla. U OmegaMarine Forte jaksi chybí upozornění na nevhodnost přípravku pro ty, kteří mají zvýšenou funkci štítné žlázy. Neměli by konzumovat téměř nic s obsahem jódu, ale to je asi malichernost, kterou netřeba uvádět. A to je potom radost, když takový člověk dostane darem rybí tuk.

 12. Vladimír
  19.01.2011 na 12:43 | #12

  Bohužel mám špatné zkušenosti s doručováním zásilek. Z pěti zásilek většinou tři nedostanu.

Stránky s komentáři
1 2 3197
 1. Žádné zpětné odkazy
Komentáře jsou uzavřeny.
 • RSS
 • Twitter
 • Facebook
 • LinkedIn
 • Picasa
 • Flickr
 • YouTube