Úvod > Ostatní > Dny otevřených dveří WEDOS 2011

Dny otevřených dveří WEDOS 2011

24.10.2011 | Zobrazeno: 9334x Zanechte komentář Přejít na komentáře

Dny otevřených dveří WEDOS proběhnou ve dnech 26. – 28. října 2011 na Hluboké nad Vltavou. WEDOS je poměrně mladá webhostingová firma. Chcete-li poznat tuto firmu blíže na vlastní oči, registrujte se na prohlídku Datacentra případně na jednotlivé přednášky či workshopy. Informace pro jednotlivé registrované účastníky zasílá WEDOS emailem. Proč přijet na Hlubokou? Česká vás bohatý program, příjemná atmosfér a setkání s mnoha zajímavými lidmi. Z registrovaných účastníků vylosuje WEDOS výherce, který obdrží notebook FUJITSU.

Datacentrum a jeho prohlídka

V Datacentru budou probíhat prohlídky vnitřních prostor s průvodcem a to po skupinách o 10 lidech. Půjde o předem objednané prohlídky. Předpokládaná doba prohlídky bude 30 až 40 minut plus doba na občerstvení, dotazy a diskuzi s techniky, pracovníky WEDOS či partnery a vystavovateli. Uvidíte vnitřní prostory, kanceláře, zázemí společnosti, serverovnu a v ní zatím něco málo přes 100 špičkových serverů FUJITSU. Budete si moci prohlédnout motorgenerátor nebo UPS, uvidíte detailně i stabilní hasicí zařízení s plynem. Dále uvidíte celou produktovou řadu serverů FUJITSU, které si budete moci detailně prohlédnout. Uvidíte výstavu historické výpočetní techniky, vývojovou řadu procesorů Intel, křemíkový plát používaný pro výrobu procesorů a mnoho dalších zajímavostí a ojedinělých exponátů. Každý návštěvník dostane vouchery pro vstup na státní zámek Hluboká a do ZOO Hluboká.

Přednášky a workshopy

Součástí akce jsou přednášky koncipované jako krátký úvod do problematiky a diskuze nad daným tématem. Autoři přednášek a přednášející budou po přednášce ještě k dispozici pro případnou diskuzi s vážnými zájemci. Po skončení přednášky se ještě můžete zeptat na cokoliv, co Vás k dané problematice zajímá. V sále bude k vidění produktová řada, pracovní stanice, notebooky a tablety, kancelářské techniky FUJITSU.

Program a zábava

Program dnů otevřených dveří je uveden na webu WEDOSu, kde je průběžně aktualizován. Všechny semináře a prohlídky jsou zdarma. Tím, že jsou přednášky zdarma, tak to nesnižuje jejich hodnotu. Je to takový dárek od firmy WEDOS pro stávající a budoucí zákazníky. Pro návštěvníky bude připravené občerstvení a drobné dárky. Z registrovaných účastníků bude WEDOS losovat výherce, který obdrží notebook FUJITSU. Ve středu od 19 hod bude probíhat společná večeře. V pátek pak Turnaj v minigolfu o pohár WEDOS.


Ubytování a doprava

Ubytování WEDOS domluvil za zvýhodněných podmínek v blízkých ubytovacích zařízeních. V případě zájmu se můžete rezervovat ubytování v dostatečném počtu a na potřebný počet nocí. Pro zvýhodněné ubytování použijte při objednávce heslo WEDOS. Pokud budete cestovat autobusem, pro správné vystoupení požadujte zastávku Pod kostelem.

Twitter WALL

Pokud jste příznivci sociální sítě Twitter, tak neváhejte a tweetuje s hastagem #dodwedos2011 a sledujte tweety na DOD WEDOS TWITTER WALL.

KategorieOstatní Štítky:
1 bod2 body3 body4 body5 bodů6 bodů7 bodů (3x hlasováno, průměr: 7,00 ze 7)
Loading...Loading...
 1. 03.02.2012 na 09:15 | #1

  @WEDOS To jsou teda pěkný sviňáci. Nenechte se odradit a bojujte dál. 100% vím, že jste férový, také jsem si to byl osobně ověřit na DOD 2011. Máte kvalitní hosting, super ceny, takže vás plně podporuji.

 2. 03.02.2012 na 07:14 | #2

  @Normální hosting
  Dobrý den, je skutečně smutné, že nás (WEDOS) napadá trapně konkurence, která začala tím, že náš web doslova „vykradla“ (nápady, ceny, texty…). Potom nás označili neoprávněně za spammery. Potom si platí lidi, kteří je obhajují v diskuzích… A když se to začalo obracet proti nim, tak to celé smazali (včetně diskuzí)…

  My na rozdíl od nich máme podporu nonstop – 24/7. Máme tam vyškolené pracovníky. Také máme návody na všechny věci a vše se dá nastavit online v administraci a proto podporu ani téměř nepotřebujete.

 3. 19.01.2012 na 15:42 | #3

  @Normální hosting S Wedosem jsem spokojen. I někteří studenti mohou být chytřejší než lidé z normálního hostingu, kterým nejde ani web.

 4. 19.01.2012 na 15:26 | #4

  Na Wedos se vykašlete. Sumari to jsou! Technicka podpora nulova, tam zamestnavaji snad stundety ZS. Jediny normalni a skutecne levny hosting je Attivo.

 5. 28.10.2011 na 19:44 | #5

  A první reportáž z této akce najdete na Neteyes.cz :-)

 6. 27.10.2011 na 21:48 | #6

  Sice to k tomuto článku nepatří, ale přesto moc díky.
  Jinak i dnes jsem byl na DOD WEDOS, sice jen par hodin odpoledne, ale bylo to zajímavé.

 7. 27.10.2011 na 10:36 | #7

  Ahoj SMO. U mě na stránkách jsi se na něco ptal, promiň, že odpovídám až takto opravdu hodně pozdě. Určitě jsi už našel odpověď na svou otázku, ale pokud ne, tady v odkazu najdeš návod.

 8. 26.10.2011 na 20:51 | #8

  První oficiální fotografie z akce Dny otevřených dveří WEDOS 2011 najdete v článku na stránkách Datacentra.

 1. Žádné zpětné odkazy
 • RSS
 • Twitter
 • Facebook
 • LinkedIn
 • Picasa
 • Flickr
 • YouTube