Úvod > Mobily > Záloha kontaktů pomocí Vodafone Parku

Záloha kontaktů pomocí Vodafone Parku

10.11.2011 | Zobrazeno: 10741x Zanechte komentář Přejít na komentáře

Vodafone park je komunikační portál poskytující několik zajímavých služeb, které propojují svět mobilní komunikace s internetovým prostředím. Nabízí tak pohodlné používání mobilních služeb v počítači. Ve Vodafone Parku lze posílat SMS a MMS, vidět historii zpráv a volání. Pomocí aplikace v chytrém telefonu můžete i synchronizovat kontakty. Ukážeme si jak synchronizovat kontakty pomocí aplikace Kontakty v Parku.

SMS a MMS brána

Hlavní funkcí Vodafone parku je SMS brána, která nabízí všem uživatelům možnost posílat bezplatně SMS a MMS zprávy do sítě Vodafone. Zákazníci Vodafone mohou z Parku také pohodlně posílat SMS a MMS do sítí ostatních mobilních operátorů.

Historie zpráv a volání

Uživatelé s číslem od Vodafonu mohou pak navíc využívat archiv SMS/MMS zpráv a volání. Tato služba eviduje každou SMS a MMS zprávu odeslanou z Parku, ale také každou SMS a MMS zprávu odeslanou a přijatou z/do mobilního telefonu. Podobně archiv volání nabízí historii vašich příchozích a odchozích hovorů z mobilního telefonu až dva roky zpět.

Záloha kontaktů

Všichni uživatelé mohou také využívat synchronizaci kontaktů, která umožňuje jednoduše zálohovat kontakty z mobilního telefonu. Kontakty je tak snadné obnovit ve chvíli přechodu na nový telefon nebo v případě jeho ztráty.

Kontakty v Parku

Jak synchronizovat kontakty v telefonu s Vodafone Parkem

Na záložce Kontakty ve Vodafone Parku kliknete na Nastavit telefon. Zobrazí se seznam telefonů, kde si vyberete nejdříve výrobce a pak model. Pokud svůj telefon v katalogu nenajdete, stačí vybrat jiný se stejným operačním systémem. Například má vás telefon operační systém Android, vyberte HTC Desire, jeli to Windows Mobile vyberte HTC Touch Pro 2. Dále klikněte na pokračovat, zobrazí se uživatelské jméno a heslo, které si zapamatujeme. Pokud zatím nemáte v telefonu již nějakou aplikaci pro synchronizaci kontaktů nainstalovanou, můžete si stáhnout vydanou přímo od Vodafone. Jmenuje se Kontakty v Parku. Po instalaci v telefonu nastavíte uživatelské jméno a heslo, adresa serveru pro synchronizaci je již předvyplněná. Pokud přesto potřebujete vědět adresu serveru pro jiný synchronizační program, například SyncML, tak je http://kontakty.vodafone.cz/syncml.osp. První synchronizace může trvat déle, při každé další se již přenesou jen změny z jedné strany na druhou.

Aplikace Kontakty v Parku ke stažení:

KategorieMobily Štítky:
1 bod2 body3 body4 body5 bodů6 bodů7 bodů (1x hlasováno, průměr: 3,00 ze 7)
Loading...Loading...
  1. Bez komentářů.
  1. Žádné zpětné odkazy
  • RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Picasa
  • Flickr
  • YouTube