Úvod > Hudba > Menno De Jong složil hymnu pro Transmission 2009

Menno De Jong složil hymnu pro Transmission 2009

08.10.2009 | Zobrazeno: 3940x Zanechte komentář Přejít na komentáře

Menno De JongStejně jako minulý rok Markus Schulz, letos složil pro Transmission oficiální hymnu Menno de Jong. Skladba nese název Ancient Mysteries, což je téma letošní Transmission. Zatím jediná možnost si tento povedený track poslechnout je v playeru na oficiálních stránkách Transmission. Tento mladý holandský DJ a producent se na Transmission představí poprvé. Není to ale jeho první vystoupení v České republice. Hrál na takových místech, jakými jsou Creamfields, Trance Energy, Sensation White, Mysteryland, Love Parade či slavný klub Amnesia na Ibize.

Jeho kariéra producenta a remixéra započala již v roce 2004, kdy vydal svůj první singl Guanxi na labelu Anjunabeats. Poté následovaly další releasy jako Magma/Momentum či Sjamaan, které byly vydány na labelu Fundamental v letech 2005 a 2007. Mezitím začal vydávat skladby Tundra (2005) a Nolthando/Solid State (2007) na svém vlastním labelu Intuition.

Menno De Jong

Momentálně má za sebou hraní již ve více než pětadvaceti zemích. Hrál na takových místech, jakými jsou Creamfields, Trance Energy, Sensation White, Mysteryland, Love Parade či slavný klub Amnesia na Ibize. Za DJským pultem se vystřídal se jmény, jako jsou Tiesto, Armin van Buuren, The Prodigy, Paul van Dyk, Marco V, Markus Schulz a další. Díky svému nekonečnému úsměvu a vždy vřelé komunikaci s publikem stále dokazuje svou vášeň pro tranceovou hudbu. De Jong byl také v čele internetové radio show Intuition v roce 2005. Tento týdenní pořad brzy získal velkou oblibu mezi tranceovými posluchači. Momentálně můžete tuto radiovou show slyšet jednou měsíčně na vlnách XM Radia.Vstupenky na akci máme již zakoupené v první vlně předprodeje. Na akci se moc těšíme.
A co Vy?

KategorieHudba Štítky:
1 bod2 body3 body4 body5 bodů6 bodů7 bodů (zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...
  • RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Picasa
  • Flickr
  • YouTube