Úvod > Hudba > Group Therapy Prague 2012

Group Therapy Prague 2012

06.09.2012 | Zobrazeno: 5824x Zanechte komentář Přejít na komentáře

Britská hudební formace Above & Beyond, která vznikla v roce 2000 a jež se skrývá pod jmény Jono Grant, Tony McGuinness a Paavo Siljamäki, vystoupí v sobotu 15. září 2012 v holešovickém klubu SaSaZu. V České republice už jste je měli možnost vidět například dvakrát na halové noci Transmission, teď však budete mít možnost vidět jejich premiéru i v klubovém prostředí v Praze. Vystoupení proběhne v rámci turné Group Therapy k jejich poslednímu stejnojmennému albu, které vyšlo v roce 2011. První singl z tohoto alba, Sun & Moon, který vyšel do světa v březnu 2011, se okamžitě vyšplhal na přední příčky všech světových hitparád, stejně jako následující skladba Thing Called Love, You Got To Go a Love Is Not Enough. Není tedy žádným překvapením, že časopis Mixmag toto album označil za nejlepší album roku 2011.

Above & Beyond

Populární trio Above & Beyond patří mezi současnou špičku na elektronické taneční scéně, díky své nadčasové produkci s renomovanými zpěváky, plné upliftingového trancu. Above & Beyond vlastní také renomovaný label Anjunabeats, který vydává produkci zaměřenou na trance a progressive. Kromě jiného mají také vlastní radiovou show, Trance Around The World. Jejich skladby jsou běžně hrány dalšími světovými DJs po celém světě jakými jsou Armin van Buuren, Gareth Emery, Ferry Corsten, ATB, či Kyau & Albert. V současné době se drží na páté příčce v anketě Top 100 DJ Poll časopisu DJ Mag.

Program

 • 21:30 – Doors open
 • 22:00 – Oliver Smith (Anjunabeats)
 • 00:00 – Above & Beyond (Anjunabeats)
 • 02:30 – Mr. Pit (Coldharbour)
 • 04:30 – N-Rico
 • 06:00 – End

Group Therapy Prague 2012

Oliver Smith

V Mixmagu jej popisují jako to nejlepší co se mohlo stát v tranceové hudbě, DJ a producent ze Spojeného království, který je považován za jednoho z největších talentů z labelu Anjunabeats. Velmi úspěšný DJ a producent vydal nespočet úspěšných releasů, a vystupuje v největších klubech po světě. Stejně jako v Londýně, i v Praze se Oliver Smith postará o start Group Therapy Show.

Mr. Pit

Rodina a přátelé ho znají jako Adriana Ivana, ale pod pseudonymem Mr. Pit za posledních 5 let vypouští do světa tanečních parketů jednu taneční pecku za druhou. Mr. Pit, právoplatný člen stáje Coldharbour, který do svých raných jednodušších a uhlazených harmonických melodií postupně přidal ostřejší, kostrbatější prvky jeho hudby, kterou teď bere více od podlahy. Mr. Pit se postaví za djský pult po Above & Beyond.

N-Rico

Vlastním jménem Roman Vyvial, Dj N-Rico bude reprezentovat Českou Republiku. Tenhle pražský talentovaný trance DJ je znám díky svým energickým setům plných euforických a upliftových soundů. Dává přednost takovému stylu trance music, ze kterého vyzařuje hodně energie a navozuje skvělou atmosféru. N-Rico stále hledá nové příležitosti předvést, co umí, a my jsme si jisti, že sobota 15. září bude další z nich. N-Rico bude show Group Therapy uzavírat, a pohraje si s posledními zbytky vaší energie.

Above & Beyond feat. Richard Bedford – Sun & Moon

Above & Beyond feat. Richard Bedford – Thing Called Love

Above & Beyond feat. Zoë Johnston – You Got To Go

Above & Beyond feat. Zoë Johnston – Love Is Not Enough

Vstupenky na Group Therapy Prague 2012 jsou v prodeji exkluzivně v síti TicketPro.

KategorieHudba Štítky:
1 bod2 body3 body4 body5 bodů6 bodů7 bodů (4x hlasováno, průměr: 7,00 ze 7)
Loading...Loading...
 1. Bez komentářů.
 1. Žádné zpětné odkazy
 • RSS
 • Twitter
 • Facebook
 • LinkedIn
 • Picasa
 • Flickr
 • YouTube