Úvod > Hudba > Co si určitě poslechneme na Transmission 2011 Digital Madness

Co si určitě poslechneme na Transmission 2011 Digital Madness

02.11.2011 | Zobrazeno: 4857x Zanechte komentář Přejít na komentáře

Již nějaký ten pátek víme, že dne 19. listopadu 2011 zahrají v Pražské O2 Aréně DJs Above & Beyond, Markus Schulz, Ferry Corsten, Gareth Emery, John O’Callaghan a Michal Poliak. O vizuální efekty se postarají Vision Impossible. Nevíme ale, co nám DJs vlastně zahrají. Doufám, že to budou jejich nejnovější singly, které jim vyšli na jejich nových albech. Malou ukázku si můžete poslechnout zde.

Transmission 2011 Digital Madness

Above & Beyond

Britská hudební formace Above & Beyond, která vznikla v roce 2000, se skrývá pod jmény Jono Grant, Tony McGuinness a Paavo Siljamäki. Toto populární trio patří mezi současnou špičku na elektronické taneční scéně, díky své nadčasové produkci s renomovanými zpěváky, plné upliftingového trancu. Above & Beyond vlastní také renomovaný label Anjunabeats, který vydává produkci zaměřenou na trance a progressive. Kromě jiného mají také vlastní radiovou show, Trance Around The World. Jejich skladby jsou běžně hrány dalšími světovými DJs po celém světě, jakými jsou Armin van Buuren, Gareth Emery, Ferry Corsten, ATB, či Kyau & Albert. V současné době se drží na páté příčce v anketě Top 100 DJ Poll časopisu DJ Mag. V roce 2011 vyšlo jejich další album „Group Therapy“. První singl z tohoto alba, „Sun & Moon“, který vyšel do světa v březnu 2011, se okamžitě vyšplhal na přední příčky všech světových hitparád, stejně jako následující skladba „Thing Called Love“.

John O’Callaghan

Irský DJ a producent John O’Callaghan je jedním z elitních trance DJů, jehož popularita každým rokem rovněž strmě stoupá. Kromě jiného také produkuje pod jmény Joint Operations Centre, Mannix a Stenna. Většina jeho dřívější produkce vyšla na labelu Discover, který je britským labelem, jež založil John Askew. V současnosti vydává svou produkci na labelu Armada Music a jeho sublabelech jako Armind a Soundpiercing.

Jeho sety jsou plné energie s vysoce rafinovanou a přesnou technikou mixování. V roce 2008 byl jedním ze čtyř tranceových DJs toho roku, kterým se podařilo zahrát si na britském Radiu 1 v Essential Mix. Rodné Irsko ho jmenovalo nejlepším DJem na Irish Dance Music Awards již třikrát po sobě. Stal se také prvním Irem, jež si zahrál na slavném eventu Trance Energy. Remix vokálové tranceové skladby „Big Sky“ od Agnelli & Nelson byl zvolen jako „Tune of The Year“ posluchači radiové show A State of Trance, Armina van Buurena v roce 2007. V roce 2008 se dostal do ankety Top 100 DJs časopisu DJ Mag na 60té místo. V roce 2009 se vyšplhal až na místo 36 a letos se drží na 24té příčce.

Markus Schulz

Markus Schulz je dnes již legendární rezident Transmission, a jeden z nejpopulárnějších DJů u nás i ve světě, který stál u zrodu tohoto nezaměnitelného eventu. Charizmatický Američan německého původu již dvakrát pro Transmission složil oficiální hymnu, a stejně tomu bude i letos. K oběma hymnám vznikly videoklipy, které jen na Youtube shlédlo několik milionů fanoušků. Díky jeho úspěšné radiové show Global DJ Broadcast a skvělé produkci s hudebníky jako je např. Madonna či Depeche Mode, sklízí úspěchy po celém světě. V červnu 2010 vyšlo jeho další album s názvem „Do You Dream“, po úspěšném „Thoughts Become Things“ z jeho projektu „DAKOTA“. V únoru 2011 navázal na úspěšnou řadu mixovaných kompilací „City Series“ albem „Prague 11“, jehož release party nebyla nikde jinde, než ve vyprodaném pražském klubu SaSaZu.

KategorieHudba Štítky:
1 bod2 body3 body4 body5 bodů6 bodů7 bodů (3x hlasováno, průměr: 7,00 ze 7)
Loading...Loading...
  1. Bez komentářů.
  1. Žádné zpětné odkazy
  • RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Picasa
  • Flickr
  • YouTube