Úvod > Geocaching > Pavlu Kučerovi, jeho lesu, jeho zvěři

Pavlu Kučerovi, jeho lesu, jeho zvěři

10.12.2012 | Zobrazeno: 6343x Zanechte komentář Přejít na komentáře

V sobotu 8.12. odpoledne jsem založil již třetí kešku v pořadí. Listing k této kešce jsem napsal až ve 22:43 hod. Píši v něm: Na tomto místě najdete pomník věnovaný Pavlu Kučerovi. Pavel Kučera byl hajný, který zde údajně zemřel. Proto zde byla do velkého kamene vytesána vzpomínka. Pokud cestujete autem, své vozidlo musíte zanechat na jednom z uvedeným parkovišť. Pokud cestujete na kole, či na motorce, měli byste se bez problémů dostat přímo až ke kešce. Tento listing byl oficiálně zveřejněný v pondělí 10.12. v 8:36 hod. Jelikož je keška v lesích, nepředpokládal jsem, že ji jen tak někdo navštíví. Ale mýlil jsem se. Keška byla nalezena nejen hned v den publikace, ale našel ji někdo ještě před publikací a to ve 2:10 hod, což bylo 3 hod a 27 min. po vytvoření listingu. Nestačil jsem se divit, když jsem četl logy. Přesvědčte se sami.

V nadpise je uvedená přezdívka kačera. Kurzívou je znázorněn originální komentář kačera.

lakus

02:10
FTF BP !!! Cekat u Budejovic na publikaci keše a doufat v prázdný logbook by bylo naivní. Proto jsme se rídili novým heslem: „Co mužeš zalogovat dnes, neoodkládej po publikaci“ :)) Vyrazili jsme hned v noci a po stopách autora, který asi šel keš pred publikací zkontrolovat, jsme postupovali k cíli. Stopy nás neomylne zavedly k místu uložení. Autor keš evidentne okoukl, ale nevytahoval ji – ani by se mu to asi nepovedlo. Sníh a mráz -10 stupnu udelal své. Neverili jsme, že keš bude „zabetonována“ v ledu a proto jsme chvíli prohledávali okolí. Když jsme neuspeli, vrátili jsme se na puvodní místo a keš nejen našli, ale i vysvobodili z ledového zajetí. Místo je krásne odlehlé a dve hodiny po pulnoci zde vládne absolutní klid. Má to tu Kucera i zver pekné. Díky za peknou mrazivou procházku a kešku.
IN: CWG Lakus FTF, kolícek

otk9

TFTC
Pri snídaní pípla nová keška, pro kterou jsme se rozhodli dojet.V cerstve napadaném snehu žádné stopy nebyly a tak jsme usuzovali, že budeme mít FTF nález.
Prekvapením bylo, že už 02,10 byla keška zalogována.

fbatuzek

16,10 hod
Jakmile ráno pípla, bylo jasné, že to nestíhám, leda až po práci. Na parkovišti stopy auta – bylo jasné, že FTF to nebude a že Lakus zase rádí. Tak jsem za Hrochem, ale 5-té místo – dobrý. Jinak to logování ješte pred uverejnením, co zavedli budejcáci, je pekne hnusný!! Nemelo by to platit! Jinak místo znám dlouho a stopy vedly neomylne k cíli. Díky.
TNLNSL

blackjohn

Cesta autem byla nárocnejší než cesta ke keši. Ac to v Budejicích nevypadalo, severneji bylo víc snehu, takže hlavním cílem bylo neskoncit v príkopu. Od Porežan vedly jen zaváté stopy(cí asi?), ale u keše bylo videt, že už nekdo hledal, takže nakonec z toho bylo až tretí místo.
Po zalogování se objevil Hroch, chvíli jsme popovídali a každý se vydal jiným smerem.
Díky za keš a peknou snehovou procházku!

Hroch

Pekný pomník, díky za kešku.
In/Out: –

Více o kešce GC42JQJ na stránkách Geocachingu.

KategorieGeocaching Štítky:
1 bod2 body3 body4 body5 bodů6 bodů7 bodů (3x hlasováno, průměr: 7,00 ze 7)
Loading...Loading...
  1. Bez komentářů.
  1. Žádné zpětné odkazy
  • RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Picasa
  • Flickr
  • YouTube