Úvod > Foto > Photo Sphere – sdílejte svět na 360° sférických fotkách

Photo Sphere – sdílejte svět na 360° sférických fotkách

22.01.2014 | Zobrazeno: 11059x Zanechte komentář Přejít na komentáře

Běžné fotky ukazují jen jeden pohled, zatímco sférické fotky umožňují volně se dívat nahoru, dolů a kolem dokola a prozkoumat celou scenérii. Sférické fotky vám pomohou snadno sdílet pohledy na venkovní scenérie, od výhledů z vrcholků hor přes impozantní lesy až po parky ve vaší čtvrti. Energii ulic, k nebi se tyčící mrakodrapy, historické památky, to vše můžete na sférických fotkách zachytit. Proměňte své fotografie díky technologii Photo Sphere v dechberoucí zážitky. Dodejte svému fotografickému portfoliu nový rozměr. Vytvoření sférické fotky je snadné. Díky režimu fotoaparátu Photo Sphere v telefonu Android snadno pořídíte fotografie a automaticky z nich vytvoříte souvislé panoramatické snímky. Přidejte své sférické fotky do Map Google, aby si lidé mohli prohlédnout vaše oblíbená místa z celého světa nebo z vašeho okolí.

Jak to funguje?

Objektiv fotoaparátu samozřejmě nemůže na jedno vyfocení zabrat celý prostor. Výsledná prostorová fotografie se proto skládá z jednotlivých snímků. Co to znamená pro uživatele? Jednoduše bychom mohli říci, že vyfotografujeme postupně celý prostor okolo sebe. Dílčí fotografie pracují s polohou kompasu a gyroskopu. Po vyfocení aplikace Photo Sphere sestaví výslednou panoramatickou fotografii automaticky.

Statická 180° sférická fotka

Statická 360° sférická fotka

360° sférická fotka – režim planetka

Google Mapy Záběry

Jedná se o centrum sférických fotografií, které byli pořízené skrze funkci Photo Sphere. Google Mapy Záběry umožňují to pravé dynamické zobrazení sférické fotografie. Umožňují volně se dívat nahoru, dolů a kolem dokola, prozkoumat tak celou scenérii. Do databáze můžete přidat i vlastní výtvory a pochlubit se svým přátelům. Můj profil si můžete prohlédnout zde.

KategorieFoto Štítky:
1 bod2 body3 body4 body5 bodů6 bodů7 bodů (3x hlasováno, průměr: 7,00 ze 7)
Loading...Loading...
 1. 03.07.2015 na 19:43 | #1

  Ahoj, taky čas od času fotím. Můžeš mrknout. google.com/maps/views/profile/114752919953800196584

 1. Žádné zpětné odkazy
 • RSS
 • Twitter
 • Facebook
 • LinkedIn
 • Picasa
 • Flickr
 • YouTube